Конкурс "Бобер 2023"

 
Здобувачі освіти взяли участь у міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер", 
де поглибили знання з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій 



Сертифікат

Форматування символів

 

Тема : «Форматування символів»

Мета:

·        ознайомитися із об’єктами текстового документа, їхніми властивостями;

·        навчитися форматувати символи;

·        покращувати навики роботи із текстовим процесором MS Word.

Обладнання: комп’ютери, підручники.

Хід уроку

1.     Перевірка присутніх

2.     Ранкова зустріч

Привітатися із учнями додаючи до їхніх імен і створюючи Nickname, який би відповідав їхньому настрою сьогодні.

Обговорити в колі питання: Чи звертали учні увагу на обгортки товарів, упакування? Який текст на них, чи відрізняється один від одного і чим?

3.     Повторення техніки безпеки і правил поведінки за комп’ютером.

https://wordwall.net/uk/resource/62927794/

4.     Тестове опитування через Google Form.

5.     Вивчення нового матеріалу

Розгадати ребус


Основні параметри для символів під час написання:

6.     Робота з підручником

7.     Практична робота за комп’ютером

Ввести текст за зразком:


Французькі дизайнери Ніколя Дамьєн і Жульєн Санс створили шрифти на основі почерку легендарних музикантів Леонарда Коена, Девіда Боуі, Джона Леннона, Курта Кобейна і Сержа Генсбура. Щоб створити шрифти, дизайнери вивчили листи, замітки і щоденникові записи виконавців. Створені шрифти призначені лише для особистого користування.

 

Відформатувати символи за зразком:

Французькі

, 14пт.

дизайнери

, 18 пт., зелений колір

Ніколя Дамьєн

підкреслений

і Жульєн Санс

підреслений хвилястою лінією

створили шрифти

, 16 пт., синій колір

легендарних музикантів

15-10 пт., через літеру

Леонарда Коена

Синій колір

Джона Леннона

Жовтий колір

Сержа Генсбура

, курсив

Створені шрифти призначені лише для особистого користування.

 

Жирне накреслення, підкреслений

8.     Виконати фізкультхвилинку

Вправи для очей

9.     Повторення вивченого

Поставити на окремому аркуші емотикон, який характеризував би настрій учнів на кінець уроку.

10. Домашня робота

Прочитати § 16


Учні 2-Б класу представили роботу до теми "Знімаємо відео"
(Марко Мартиник, Іван Панасюк, Роксолана Семен )

,

 

ТИЖДЕНЬ ІНФОРМАТИКИ

До тижня інформатики учні 5 А класу (Матвеєва Єлизавета, Балушко Володимир, Слободянюк Софія, Зозуля Назар,Стець Аліна) долучилися створенням шкільних стінгазет





 

 Правила Інтернет-безпеки та Інтернет-етики

У 6-А класі провела тренінг, приурочений Дню безпечного Інтернету. Мета заняття- дослідити позитивні та негативні наслідки Інтернету; сприяти обізнаності учнів про небезпеки, пов’язані зі соціальними мережами …





ДЛЯ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ

  1. Ніколи не давайте приватної інформації про себе (прізвище, номер телефону, адресу) без дозволу батьків.

  2. Якщо хтось говорить вам, надсилає вам, або ви самі віднайшли у мережі щось, що бентежить вас, не намагайтеся розібратися в цьому самостійно.  Зверніться до батьків або вчителів - вони знають, що треба робити.